Balonowe Abecadło – warsztaty dla dzieci

“Balonowe abecadło” dla dzieci powstało z naszej pasji do skręcania balonów i chęci dania dzieciom czegoś więcej, niż tylko samej figurki, a przy okazji dajemy im niesamowitą satysfakcję z faktu stworzenia czegoś super własnymi rękami.

W wersji dziecięcej warsztaty przeprowadzamy jako animacje balonowo – plastyczne podczas których przez około 1 h na grupę dzieci tworzą swoje własne konstrukcje. Zawsze staramy się, żeby były one jednocześnie łatwe do wykonania i robiące wrażenie. Na koniec każde dziecko przy pomocy pisaków i nalepek może ozdobić i ucharakteryzować swoją kreację. Jest to świetna propozycja na mniejsze imprezy, bo zamiast siedzieć i czekać na swoją kolej kiedy baloniarz kręci innym dzieciom figurki, wszystkie dzieci są zaangażowane jednocześnie. Duma ze stworzenia własnego balona jest zawsze ogromna!

Rozmiar grupy – nie więcej niż 20 dzieci, dla młodszych dzieci zalecamy udział rodziców.

Jesteśmy w stanie też przygotować dłuższy program, w którym dzieci posługują się balonami jako cegiełkami i razem tworzą duże konstrukcje typu zamki, pojazdy itd, trochę podobnie jak przy użyciu konstrukcyjnych klocków Bamp – przy czym są w znacznie mniejszym stopniu ograniczone możliwościami materiału. Jest to kapitalna zabawa dla dzieci w każdym wieku, a i dorośli świetnie się w niej odnajdą.

zobacz również:

Copyrights 2019 © Pro-Spin.pl