Pokaz ognia i świateł z małą niespodzianką na Dniach Połczyna Zdroju 2018

Na zaproszenie i we współpracy z Krakowską Sceną Kalejdoskop przygotowaliśmy gęsty, wypełniony efektami i bardzo klimatyczny występ zatytułowany “Pulsar”, w którym dopracowany występ ogniowy miesza się z technologią i wyobraźnią. Szczudlarze, bańki mydlane, pixel poi, świecące stroje led, laser, dynamiczne i soczyste choreografie składają się razem na widowisko, które nieczęsto można oglądać, a zobaczyć naprawdę było warto! Przy przygotowaniach współpracowaliśmy z ekipą ze Spin Machine z Wrocławia i jak czas pokazał, nie była to nasza ostatnia kolaboracja (ale o tym kiedy indziej).

Jak widać, publiczność dopisała, a odbiór spektaklu przeszedł nasze najśmielsze nadzieje – zatem dziękujemy połczyńskiej publiczności za to, że była naprawdę super i kto wie – może jeszcze kiedyś się z Wami zobaczymy znowu.

Za foto relację podziękowania należą się Piotrowi Gawrońskiemu, który poza tym, że udźwignął wcale nie tak łatwe zadanie sfotografowania jednocześnie ogni i laserów, to przy okazji jest naprawdę sympatycznym gościem.

Przygotowywanie tego występu dało nam sporo pomysłów na to jak można jeszcze bardziej ubarwić pokazy z ogniem, zatem, drodzy widzowie – spodziewajcie się kolejnych szalonych połączeń.

PS – bańki mydlane i laser to był strzał w dziesiątkę;)

zobacz również:

Copyrights 2019 © Pro-Spin.pl