Warsztaty balonowe dla animatorów

Warsztaty balonowe “Balonowe Abecadło” to oferta zajęć uczących kręcenia podstawowych i zaawansowanych figurek, od podstawowego pieska do zaawansowanych wielobalonowych rzeźb.

Dla początkujących i profesjonalistów

Nie jest tajemnicą, że umiejętność skręcania widowiskowych figurek jest szczególnie ważna w arsenale samodzielnego animatora. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy już czujesz się w tym temacie pewnie, zapewniamy szkolenie na odpowiednim dla Ciebie poziomie. Uczymy nie tylko gotowych figurek, ale też kreatywności oraz radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, które mogą pojawić się w pracy. Formuła szkolenia jest otwarta i nastawiona w znacznym stopniu na realizację indywidualnych potrzeb każdego z uczestników.

  • wprowadzenie w różne rodzaje balonów
  • jak kręcić tak,  żeby nie pękało
  • podstawowe rodzaje twistów balonowych
  • warsztat baloniarza (jak przechowywać balony, czym różnią się od siebie różne pompki, jak pakować balony do pracy i inne przydatne porady)
  • podstawowe figurki balonowe
  • metody wychodzenia poza to, co już umiemy, żeby być w stanie na bieżąco rozwijać się jako artysta

Dla bardziej zaawansowanych:

  • bardziej skomplikowane i wymagające modele
  • zaawansowane techniki takie jak tzw. “rodzyny”, czy podstawy deformacji balonowej (distortion)
  • alternatywne metody podejścia to tworzenia najczęściej wykonywanych figurek

Rozmiar grupy – od 7 do 12 osób

Organizujemy warsztaty co jakiś czas w Poznaniu, ale mamy też opcję dojazdową – w takiej sytuacji prosimy po prostu o kontakt.

Opinie uczestników po szkoleniu:

“Szkolenie w kwesti nauczenia się czegoś dało mi więcej niż moje oczekiwania. Powiem szczerze, że nawet się ich trochę bałam, bo moje podejście do balonów było czysto animacyjne…umieć tyle, żeby było zadowolenie, ale się myliłam. Kocham face painting i jemu poświęcam więcej czasu, balony kolejna atrakcja w ofercie. Zmieniłeś to.”

“W czasie warsztatów nabrałem odwagi do eksperymentowania, przestałem bać się trzaskających balonów, nauczyłem się wielu technik i nabrałem inspiracji. Dla mnie najbardziej wartościowa była wiedza np. co zrobić gdy trzaśnie balon, jak zrobić dyndające ręce, jak rwać balony, że trzeba mieć posegregowane balony i fajnie jest używać więcej niż jednego do figurki itp. i inne podsunięte gagi i pomysły, ponieważ uważam je za najbardziej użyteczne dla mnie np. na ulicę.”


zobacz również:

Copyrights 2019 © Pro-Spin.pl