Warsztaty kuglarskie

Cyrk to nasze życie! Fundacja Pro-spin została założona w celu propagowania cyrkowych aktywności. Żonglerką, szczudlarstwem i pedagogiką cyrku zajmujemy się na co dzień. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zatrudniacie profesjonalistów.

Dla tych, którzy chcą dotknąć świata kuglarskiego nasi sztukmistrze przeprowadzą warsztaty, które poruszą ciało i umysł.  Podczas prowadzonych w formie zabaw i ćwiczeń zajęć można spróbować swoich sił w żonglerce czy kręceniu hulahopem. Staramy się, żeby nasze warsztaty były przede wszystkim zabawą, a dopiero potem nauką, bo praktyka pokazuje, że w ten sposób wszyscy uczymy się łatwiej, przyjemniej i szybciej.

Oferujemy zajęcia z takich dziedzin jak chodzenie na szczudłach, żonglerka, hula hoop, trick board (rola bola), skręcanie baloników, czy też bańki mydlane. Program zawsze ustalamy we współpracy z klientem. Taka oferta jest skierowana głównie do szkół oraz organizacji pozarządowych potrzebujących ciekawych atrakcji edukacyjnych na projekty, czy kolonie lub półkolonie.

zobacz również:

Copyrights 2019 © Pro-Spin.pl