Baloniarze

Do tego jak bardzo dzieci uwielbiają balonowe kreacje nie trzeba nikogo przekonywać. W naszym wydaniu jest to ekstra atrakcja na imprezę, realizowana z poczuciem humoru i na bardzo wysokim poziomie wykonania technicznego.

W zależności od ilości dzieci na imprezie możemy dopasować stopień skomplikowania figurek tak, by nie tracić tempa. Na urodzinki możemy dla jubilata przygotować dzień wcześniej coś zupełnie niesamowitego – jego ulubioną postać z bajki, maszynę albo cokolwiek przyjdzie Państwu do głowy. Nie musimy też ograniczać się wyłącznie do dzieci – z pewnością każda Pani doceni ogromny bukiet balonowych róż.

Są dwa główne sposoby pracy przy balonach – w terenie oraz studyjny. Praca w terenie ma coś z animacji oraz ze sztuki ulicznej – na oczach dzieci i dorosłych powstają magicznie balonowe kreacje, które zawsze przyciągają uwagę i wywołują podziw bez względu na wiek odbiorców – staramy się po prostu należeć pod tym względem do najlepszych.

W studyjnym podejściu do pracy klienta zamawia wcześniej gotową figurkę, którą odbiera zapakowaną bezpiecznie w karton i foliowy worek izolujący od urazów i zabłąkanych ładunków elektrostatycznych, które mogłyby uszkodzić balon. W tej metodzie możemy pozwolić sobie na figurki, których nigdy nie zrobilibyśmy na ulicy, których tworzenie zajmuje nieraz wiele godzin. W ten sposób stworzyć możemy wspaniałe prezenty na różne okazje.

Możliwości są nieograniczone! Nie ważne jaką metodę wybierzecie Państwo, efekty wprowadzą w podziw wszystkich.

zobacz również:

Copyrights 2019 © Pro-Spin.pl